Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

Canım Doktorumuz. Bizim tüm ailenin arkadaşlarımın güzeller güzeli doktorumuz. Aylin hanım çokkk başarılı bir çocuk doktoru , çocuklarla inanılmaz iyi bir iletişim kuruyor. Oğlum Çokk severek gidiyor. Çok temiz, hijyenik bir klinik. Fiyatları çok makul seviyede. Teşekkürler canım doktorumuz.Sonsuz başarılar diliyorum.

Ş.Ü.

Aylin Hanım’a oğlumun diş sağlığını izlemesi ve bizleri yönlendirmesi için gittik. İnanılmaz kibar, sabırlı, son derece dikkatli, yalın hali hem oğlumuzu hem bizi çok rahatlattı. İyi ki tanıdık.

P.D.Y.

Hatay Antakya dan geldik. Eşimle internet üzerinden araştırma yaptık.Sizi aradık kliniğinize geldik.Sizin gibi kalbi güzel içten çocuğumuza ilgi ve alakanız ve bizimle her konuda ilgilenmeniz bizi onure etti. Allah sizden razı olsun. Rabbim böyle güzel insanları var etsin.Başariniz daim olsun.

E.G.K.

Gerçekten harika, çok naif bir insan işinde mükemmel,oğlumuzla ilgilenirken ses tonu, yaklaşımı, üzmeden hissettirmeden işini yapıyor olması harika🤗problemin ne olduğunu en ince ayrıntısına kadar anlatan, sorduğumuz her soruya içtenlikle cevap veren çok iyi bir hekim.
Oğlum ve biz severek gidiyoruz
Çocuğumuzun oradan mutlu ayrılması bizim için çok önemli Gerçekten işini hakkıyla yapan bir hekim.
Teşekkürler👏👏👏

S.A.

Harika bir insan, mükemmel bir hekim! Güleryüzü, bitmeyen sabrı ile kızımın diş hekimi korkusunu yenmesini sağladığı gibi titiz çalışmasıyla dişlerindeki tüm problemli alanları da çözdü! Muayenehanenin çocuklar İçin ne kadar uygun, tertemiz, en modern cihazlarla donatılmış olduğunu da belirtmeliyim. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az! Herkese tavsiye ederiz☺️

U.Y.Ö.

Harika bir çocuk diş hekimi. Çocuklarla olan iletişimi, onlara gösterdiği ilgisi, özeni, tedavi öncesi ve tadavi sırasında çocuğunuz için tasarlanmış alanlar o kadar güzel ki çocuğunuz kesinlikle oradan ayrılmak istemeyecektir.

E.M.

Cok ilgili, isini seven ve cocuklarin vazgecemeyecegi bir hekim. Yeni ekipmanlar ve cocuklara yonelik dizayn edilmis ofisi ile cocuklariniz icin 1 numara.

E.İ.

Müthiş bir hekim, harika bir insan, çocuğumun diş hekimi fobisine son vermesi ise hastalara karşı iletişim gücünün en güzel göstergesi, Aylin hanıma başarılar ve tüm hastalarına şifalar dilerim.

A.N.

Yorumunuzu Gönderin!